Педколектив

інформація про педколектив нашої школи

11khped.koll-1-6.jpg

Діяльність навчального закладу спрямована на:

• забезпечення базової та повної загальної середньої освіти;
    • створення навчального та виховуючого середовища для розвитку інноваційної особистості, здатної до саморозвитку та самореалізації в новому динамічному суспільстві;
    • створення неперервної системи освіти: дошкільний навчальний заклад – початкова ланка – основна школа.

Колектив навчального закладу працює над: Методичною проблемою «Особистісно орієнтовний підхід до розвитку, виховання й навчання учнів через упровадження інноваційних технологій» Виховною проблемою «Формування життєвих компетентностей учнів шляхом реалізації Програми Міністерства освіти і науки України». Пріоритетний напрямок виховної роботи «Формування національної свідомості і людської гідності, любові до рідної землі, родини, свого народу, бажання працювати задля розвитку держави, готовності її захищати»

Педагогічному колективу притаманні:

• високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості, володіння інтерактивними формами і методами організації навчально-виховного процесу та забезпечення високої результативності;
    • ефективна реалізація стратегій навчання та виховання.

У школі працюють учителі, які мають кваліфікаційні категорії:

• «Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії» – 29
    • «Спеціаліст І кваліфікаційної категорії» – 9
    • «Спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії» – 7
    • «Спеціаліст» – 5.

Мають педагогічні звання:

• «Старший вчитель» –14
    • «Вчитель-методист» – 2.
    • Нагороджені знаком «Відмінник освіти України» – 4.

Навчально-методична та оздоровча база:

• 39 навчальних класів та 4майстерні;
    • 2 спортивні зали;
    • 5 адміністративних кабінетів;
    • 1 учительська кімната;
    • 1 методичний кабінет;
    • 1 медичний кабінет;
    • 1 кабінет психолога;
    • 1 кабінет логопеда;
    • 1 кабінет педагога-організатора;
    • 1 шкільна їдальня;
    • 1 бібліотека з читальним залом;
    • 1 музей історії школи.

Справжнє щастя для батьків та учнів, коли школа єднає, здружує, дає путівку у доросле життя. Роки навчання роблять навчальний заклад дорогим та близьким. А всі вчителі стають однією сім’єю. Для кожного педагога найвища винагорода — це успіхи його учнів. Для їх творчого злету учитель віддає частинку своєї душі. Наша школа має славні традиції, які передаються з покоління в покоління. Але головне — любов і повага до кожного учня, його всебічна підтримка, єднання вчителів та учнів.